Usługi Kategoria: Usługi

Usługi dla firm i osób prywatnych.
Jubilerstwo zawiera wpisy pochodzące od jubilerów, oraz sklepów prowadzących sprzedaż biżuterii. Kamieniarstwo to podkategoria, do której mogą się wpisywać zakłady zajmujące się produkcją i montażem nagrobków, oraz te firmy, które dostarczają materiał potrzebny do wykonania zlecenia. W podkategorii kominiarstwo reklamują się kominiarze i firmy kominiarskie, które dokonują przeglądu urządzeń wentylacyjnych. Ślusarstwo tu znajdują się wpisy promujące wszystkie usługi ślusarskie, jak wymiana zamków, dorabianie kluczy, itp. Sprzątaczki, jak i firmy sprzątające, producenci produktów przeznaczonych do sprzątania zamieszczają wpisy w sprzątanie, czyszczenie. Tapicer zajmujący się naprawą tapczanów, stołków i innych mebli wyściełanych, jak również producent tkanin obiciowych może zareklamować się w podkategorii tapicerstwo. Tłumaczenia to podkategoria przeznaczona dla indywidualnych tłumaczy, jak również biur tłumaczeń. Firmy świadczące usługi żywieniowe, jak dowóz posiłków reklamują się w dziale usługi cateringowe. Detektywi, biura detektywistyczne przedstawiają swoją działalność w podkategorii usługi detektywistyczne. W kategorii usługi znajdują się też podkategorie, w których promują się szewcy, zakłady szewskie, krawcowe i zakłady krawieckie – usługi szewskie i krawieckie, hydraulicy – usługi hydrauliczne, szklarze – usługi szklarskie. Zakłady pogrzebowe oraz inne osoby, które zajmują się organizowaniem pogrzebów i pomaganiem w załatwieniu formalności pogrzebowych reklamują się w podkategorii o nazwie zakłady pogrzebowe. Firmy zajmujące się drukowaniem ulotek reklamowych, plakatów reklamują się w dziale wydawnictwa. Wpisy dotyczące usług fotograficznych, jak wywoływanie zdjęć, wykonywanie zdjęć zamieszczane są w podkategorii zakłady fotograficzne. Z kolei podkategoria zakłady optyczne zamieszcza wpisy pochodzące od optyków, lekarzy okulistów. W dziale wypożyczalnie reklamują się podmioty zajmujące się wypożyczaniem różnych sprzętów lub usług potrzebnych firmom i osobom prywatnym.

Usługi - ostatnio dodane lub zmodyfikowane firmy:

 • Film ślubny »

  Film ślubny

  Filmzpasja to studio które oferuje szereg usług powiązanych z fotografią okolicznościową oraz wideofilmowaniem. Dysponujemy nowoczesnym i ciągle ulepszanym zapleczem technicznym. Duże doświadczenie nabyte podczas naszych wcześniejszych realizacji daje Państwu gwarancje iż usługi przez nas świadczone będą charakteryzowały się wysoka jakością, co przełoży się na Państwa zadowolenie z wykonanej przez nas pracy. Nasze studio działa na terenie Górnego Śląska jednak przyjmujemy zlecenia z całego kraju.

  Data dodania: 09 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Energia wiatrowa »

  Energia wiatrowa

  W ciągu niedawnych lat zwraca uwagę co raz mniejsza opłacalność oraz możliwość korzystania z wielu surowców energetycznych. Ich złoża się zmniejszają, a ich wydobycie jest finansowo mało opłacalne. Jest to pierwszy powód, dla którego energia odnawialna powinna spełniać co raz ważniejszą funkcję. Kolejny powód to to, że energia odnawialna stanowi energię ekologiczną. Czerpiąc z rozwiązań, jakie oferuje m.in. energia wiatrowa, nie oddaje się żadnych zanieczyszczeń do natury. Działalność, jaką realizuje firma Eko Energia ma istotną rolę w powiększeniu zainteresowania energią odnawialną, jak i aktywnie bierze udział w jej kreowaniu. Pod niniejszym hiperłączem sieciowym, każdy zaciekawiony tym tematem, zapoznać się ma sposobność z propozycją, jaką prezentuje Eko Energia. Na stronie udostępnione są różnorodnego typu publikacje, przybliżające reguły na jakich energia wiatrowa funkcjonuje, jak i przedstawiane są aktualności z sektora energii odnawialnej. Odszukać tam da się także specyfikacje usług, jakie Eko Energia realizuje.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Inhals Group - Opole »

  Inhals Group - Opole

  Nasza firma specjalizuje się w osuszaniu i renowacji budowli oraz wynajmie osuszaczy i innych urządzeń. Nasze kompleksowe i profesjonalne usługi zaoszczędzą Wam czas i pieniądze a przede wszystkim zdrowie, które jest najcejnniejsze. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych urządzeń, usługi INHALS GROUP są świadczone w bardzo szerokim zakresie na najwyższym europejskim poziomie. Posiadamy ugruntowaną pozycję rynkową popartą współpracą z zachodnioeuropejskimi liderami rynku renowacji budowli.

  Podstawą naszej oferty jest osuszanie pojazdów i budynków: osuszanie kondensacyjne, osuszanie mikrofalowe, osuszanie podposadzkowe, osuszanie sorpcyjne.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • GLOSSA TŁUMACZENIA »

  GLOSSA TŁUMACZENIA

  Biuro tłumaczeń Glossa to grono profesjonalnych i doświadczonych tłumaczy, kooperujących ze sobą dla stworzenia kompleksowej obsługi klienta. Glossa to firma, jaka ma swe oddziały w Raciborzu, Kędzierzynie - Koźlu i w Strzelcach Opolskich. Glossa świadczy usługi w zakresie tłumaczeń zwykłych, specjalistycznych oraz tłumaczeń przysięgłych. W ofercie tej firmy znajdują się tłumaczenia z i na język angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, niderlandzki, szwedzki, czeski, rosyjski i nie tylko. Glossa trudni się tłumaczeniem dokumentów, razem z tymi wyjątkowo specjalistycznymi, tłumaczeniem korespondencji firmowej oraz nie tylko, uczestniczenia w rozmowach biznesowych. To profesjonaliści, dla jakich nie ma zleceń niemożliwych do zrealizowania. Glossa przyjmuje zlecenia nie tylko osobiście, ale także przez telefon, pocztę elektroniczną, faksem oraz za pośrednictwem Poczty Polskiej czy firmy kurierskiej. Szczegóły na stronie internetowej.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szewc i kaletnik. Janusz Pawłowski »

  Szewc i kaletnik. Janusz Pawłowski

  Zakład usług kaletniczo - szewskich Janusz Pawłowski zaprasza do skorzystania z fachowych usług. Od 1999 roku z powodzeniem prowadzi zakład w Lublinie. Jako szewc i kaletnik pracuje już od kilkudziesięciu lat. Doświadczenie i praktyka pozwala proponować Państwu wysoką jakość usług. Na ofertę składa się m.in.: wymiana obcasów, fleków, suwaków, wymiana spodów obuwia, rozbijanie obuwia, usuwanie nieprzyjemnych zapachów i bakterii, szycie obuwia, naprawa toreb, teczek, wyrób pasków, obroży, szelek i wiele innych. Do naprawy i szycia obuwia wykorzystywany jest współczesny sprzęt oraz surowce pochodzące od renomowanych dostawców. Osoby zaciekawione zdobyciem szczegółowych informacji dotyczących firmy i propozycji, zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną internetową.

  Data dodania: 26 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • ZAKŁAD POGRZEBOWY GLORIA »

  ZAKŁAD POGRZEBOWY GLORIA

  Zakład Usług Pogrzebowych Gloria to wyjątkowe miejsce, w jakim dostaną Państwo potrzebne wsparcie podczas organizacji uroczystości pogrzebowych, jednocześnie czując się w pełni komfortowo dzięki niezwykłej kulturze personelu, posiadającego wieloletnie doświadczenie w branży. Pragnąc zapewnić klientom okazałe możliwości wyboru przygotowano zasobną propozycję, jaka obejmuje kompleksowe usługi pogrzebowe - od załatwienia formalności, poprzez wybór akcesoriów funeralnych, aż do zaplanowania samej ceremonii - o charakterze religijnym lub świeckim. Każdy klient otrzymuje do pomocy swojego osobistego profesjonalistę, który z wyczuciem służy pomocą podczas przechodzenia przez kolejne etapy. Zakład Usług Pogrzebowych Gloria prowadzi swoją aktywność na obszarze Wrocławia od 1989 roku. Szczegółowe wiadomości dostępne na stronie.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Adwokacka Aleksander Czapski »

  Kancelaria Adwokacka Aleksander Czapski

  Kancelaria Adwokacka Andrzeja Czapskiego to miejsce, w którym osiągną Państwo profesjonalne wsparcie prawne w szerokim zakresie, który zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby. mieści się ona w Słupsku, a swoją propozycję kieruje do osób indywidualnych i przedsiębiorców. Wszyscy liczyć mogą na efektywne działanie, oparte na rozległej wiedzy i bogatym doświadczeniu. Kancelaria Oferuje doradztwo prawne, doraźne lub kompleksowe, a również reprezentowanie klienta w postępowaniu sądowym, administracyjnym czy egzekucyjnym. Adwokat Andrzej Czapski kończył prawo na Uniwersytecie Warszawskim. Studiował również w Szkole Prawa Niemieckiego i na Universität Konstanz w Niemczech. Gwarantuje nie tylko wysoki poziom usług, lecz także indywidualne podeście do każdego interesanta i partnerską współpracę. Osoby zainteresowane szczegółami zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • BURZAK OKOŃ I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH »

  BURZAK OKOŃ I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH

  Najważniejszym priorytetem Kancelarii Radców Prawnych Burzak&Okoń i Wspólnicy jest wysoka jakość świadczonej przez nas pomocy prawnej. Gwarancją tej jakości jest grono doświadczonych i wykształconych prawników, którzy tworzą naszą kancelarię. Dziedziny prawa, w których się trudnimy to: szeroko pojmowane prawo cywilne, prawo gospodarcze, administracyjne oraz spadkowe. Nasza bogata wiedza i duże doświadczenie pozwalają wziąć na siebie odpowiedzialne zadanie reprezentowania Państwa prawnych interesów. Celem nadrzędnym naszej kancelarii jest satysfakcja każdego Klienta podejmującego z nami współpracę, zatem istnieje możliwość udzielania porad w kilku językach obcych. Gwarantujemy kompetentną obsługę w życzliwej atmosferze i konkurencyjne ceny. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • KANCELARIA NOTARIALNA RAFAŁ SZMAL »

  KANCELARIA NOTARIALNA RAFAŁ SZMAL

  Szukasz godnego zaufania notariusza, który posiada znaczne doświadczenie oraz obszerną wiedzę? Zależy Ci na sprawnej obsłudze i przyjacielskiej atmosferze? Kancelaria Notarialna Rafał Szmal będzie więc doskonałym wyborem! Prowadzi swoją aktywność w Czeladzi położonej w sąsiedztwie Katowic. Podstawą jej działalności jest sporządzanie dokumentów i oświadczeń, spisywanie protokołów i mnóstwo innych określonych prawem czynności. Swoim klientom gwarantuje indywidualne podejście do każdej rzeczy, możliwość umówienia wizyty poza porami działania biura, czy również kompetentne doradztwo. Kancelaria Notarialna Rafał Szmal to nie tylko profesjonalne sporządzenie aktów notarialnych i poświadczeń zgodności, lecz również możliwość bezpiecznego zabezpieczenia papierów wartościowych, pieniędzy, czy również dokumentów. Więcej na www.

  Data dodania: 19 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem biura Łódź »

  Wynajem biura Łódź

  Jeśli interesuje nas wynajem biura Łódźto w pierwszej kolejności musimy określić jego wymaganą powierzchnię, typ wyposażenia, dostępność do sieci internetowej a także innych tego rodzaju mediów, miesięczne opłaty oraz okres, na który oferowany jest najem. W zasadzie to są podstawowe elementy, od których zawsze zaczynamy. MediaHUB to kompendium wiedzy w temacie wynajmu.Stosunkowo często możemy dostrzec afisze takie jak – biura do wynajęcia Łódź. Proponowane są rozmaite lokale biurowe i w różnym standardzie, możemy powiedzieć, że jest w czym przebierać. Niestety to tylko pozory. Wedle analityków w dalszym ciągu brak na rynku lokali biurowych z prawdziwego zdarzenia.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Usługi

Usługi - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token:
stat4u