Zwięrzeta Kategoria: Zwięrzeta

Firmy prowadzące działalność związaną z hodowlą zwierząt oraz weterynarią. W tej kategorii znajdują się wpisy związane z hodowlą zwierząt i opieką weterynaryjną. Do podkategorii artykuły dla zwierząt wpisują się dostawcy i sprzedawcy artykułów zwierzęcych. Producenci żywności, jak również dystrybutorzy ogłaszają się w podkategorii pokarmy dla zwierząt. Sklepy zajmujące się sprzedażą karm dla zwierząt, zabawek, kości i innych akcesoriów zwierzęcych reklamują się w podkategorii sklepy zoologiczne. Zdrowie zwierząt jest bardzo ważne. Dla weterynarzy klinik weterynaryjnych została przewidziana podkategoria weterynaria. Psychologowie zwierzęcy promują się w dziale psychologia zwierzęca. Hodowcy zwierząt, którzy zajmują się hodowlą zawodowo mogą wpisywać się do podkategorii hodowle zwierząt. W kolejnej podkategorii tresura zwierząt promują się treserzy, jak również psychologowie zwierzęcy. Osoby kochające zwierzęta, które zajmują się opuszczonymi i bezdomnymi zwierzaczkami dokonują wpisów do podkategorii schroniska dla zwierząt.

Zwięrzeta - ostatnio dodane lub zmodyfikowane firmy:

 • Joanna Iracka - problemy zwierząt »

  Joanna Iracka - problemy zwierząt

  Joanna Iracka pomoże wyjść z problemów związanymi z wychowywaniem zwierząt. Jeżeli masz problemy ze swoim zwierzakiem, który zachowuje się zbyt agresywnie, nie śpi po nocach lub ciągle szczeka i jest niespokojny zgłoś się do naszego specjalisty od problemów z zachowaniem zwierząt. Udzielimy odpowiednich porad aby zlikwidować problemy z zwierzętami.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Hurtowe Pasz Sp. j. - Mogilno »

  Centrum Hurtowe Pasz Sp. j. - Mogilno

  Centrum Hurtowe Pasz Sp. j. to firma z bogatym, wieloletnim doświadczeniem. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2001 roku i od tego czasu prężnie rozwijamy się na rynku rolniczym. Jesteśmy producentem najwyższej jakości pasz, premiksów, koncentratów, preparatów mlekozastępczych. Produkujemy rewelacyjne produkty przeciwbiegunkowe dla trzody chlewnej POLCYNK i POLCID. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, by skoncentrować się na jego potrzebach. Zapraszamy do zapoznania się z kompletną ofertą.

  Data dodania: 16 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hesz - Sępólno Krajeńskie »

  Hesz - Sępólno Krajeńskie

  Firma Hesz to firma działająca na rynku rolniczych już od ponad 7 lat. Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem stajni dla koni. Oferujemy także profesjonalne doradztwo w zakresie wyposażenia stajni. W trosce o bezpieczeństwo Państwa koni dbamy o to by wykonywane przez nas wyroby były estetyczne, solidne oraz komfortowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 16 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Weterynaryjny "Łapa" - Kalisz »

  Gabinet Weterynaryjny "Łapa" - Kalisz

  Nasz Gabinet Weterynaryjny jest prowadzony przez lek. wet. Tomasza Nowaka, który jest absolwentem Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Świadczymy szeroki zakres usług weterynaryjnych, miedzy innymi konsultacje, badania, leczenie, zabiegi. Zajmujemy się także wystawianiem paszportów dla zwierząt. Zapraszamy.

  Data dodania: 10 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przychodnia weterynaryjna TomVet - Łowicz »

  Przychodnia weterynaryjna TomVet - Łowicz

  Witamy serdecznie! Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Świadczymy usługi z zakresu weterynarii. Jesteśmy przychodnią weterynaryjną. W naszej ofercie znajdują się badania, leczenie i profilaktyka zwierząt, tych małych i tych dużych. Nasza lecznica posiada profesjonalne wyposażenie i aparaturę. Posiadamy między innymi wysokiej klasy sprzęt EKG, USG, RTG, Kardiomonitor, Otoskop czy Laser. Warto przy okazji podkreślić, że posiadamy zezwolenie na wydawanie paszportów dla psów, kotów i fretek. Zapraszamy - Przychodnia weterynaryjna TomVet.

  Data dodania: 10 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Weterynaryjny Caballo - Wodzisław Śląski »

  Gabinet Weterynaryjny Caballo - Wodzisław Śląski

  Gabinet Weterynaryjny Caballo świadczy profesjonalne usługi z zakresu weterynarii dla koni. W naszej ofercie znajduje się pełny zakres profilaktyki (Rutynowe badanie stanu zdrowia, Szczepienia, Odrobaczanie z badaniem parazytologicznym kału), diagnostyka, stomatologia, ortopedia i wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 10 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Weterynaryjny LamriVet - Janowiec Wielkopolski »

  Gabinet Weterynaryjny LamriVet - Janowiec Wielkopolski

  Gabinet Weterynaryjny LamriVet specjalizuje się w opiece weterynaryjnej dla koni. Gabinet został założony w 2010 roku przez lekarza weterynarii Agnieszkę Kossakowską. Impulsem do stworzenia go była potrzeba zapewnienia właścicielom koni kompleksowych i profesjonalnych usług weterynaryjnych. W ofercie naszego gabinetu znajdują się takie usługi jak profilaktyka i leczenie chorób koni czy diagnostyka usg. Zapraszamy do współpracy - Gabinet Weterynaryjny LamriVet.

  Data dodania: 10 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pupilion.pl - Milanówek »

  Pupilion.pl - Milanówek

  Sklep zoologiczny Pupilion zaprasza na zakupy. W naszym sklepie dostaniesz wszystko co potrzebne Twojemu zwierzakowi, między innymi karmy, smycze, obroże, legowiska, klatki, akcesoria dla zwierząt. Ponieważ koncentrujemy się wyłącznie na sprzedaży przez internet jesteśmy w stanie oferować produkty po niezwykle korzystnych cenach. Jeśli Wasz produkt jest droższy niż w obecnym sklepie zoologicznym, z którego korzystacie lub go nie znajdziecie na naszej stronie, prosimy o kontakt, zrobimy wszystko, abyście byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani. Zapraszamy - Pupilion.pl

  Data dodania: 05 04 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Zwięrzeta

Zwięrzeta - nowa podkategoria:

Nazwa:
Token:
stat4u